Postavili smo još jednu novu policu za knjige.

Nakon 4 radna dana vaši vrijedni knjižničari uspješno su posljednje stare dvostrane police s knjigama zamijeniti novim policama, pa će knjižica za korisnike biti otvorena od četvrtka 27. travnja prema uobičajenom radnom vremenu od 7 do 19:00.

Počeli smo prošloga tjedna u petak premještanjem oko 4.800 knjiga. U ponedjeljak smo demontirali i uklonili stare police, a već u utorak je montirano 8 metara novih dvostranih polica.
Projekt zamjene polica započeo je 2021. i do sada smo zamijenili 41,7 metara dvostranih i 8,2 metara jednostranih polica za knjige. Za to je utrošeno 130.000 kuna ili 17.333 Eura. Projekt su sufinancirali Ministarstvo kulture i medija Republike Hrvatske i Grad Ludbreg. Kompletan projekt zamjene starih dotrajalih polica za knjige u Gradskoj knjižnici i čitaonici „Mladen Kerstner“ treba završiti sljedeće godine.