Nakon duuuge pauze koju nam je u mnoge aspekte života donijela pandemija opet su se mali junaci sastali u našoj Knjižnici.

O, ovaj prvi susret bio je rezerviran za upoznavanje i prisjećanje.

Uz dosta smijeha i vježbi prstićima mi smo prošli sva slova abecede da utvrdimo koja nas malo više trebaju.

Također, koristili smo drage materijale naše Knjižnice ovaj puta drvene - osim oslikanih slova tu su i drveni emotikoni kojima smo izrazili kako se osjećamo (voljeno i sretno).

A kad je došlo vrijeme za igru (čitaj: voljno) e onda smo se razmahali u našoj kreativnosti i brstili, brstili svaki kutak igraonice

Zakazali smo novi susret, drugi tjedan u srijedu.

Kao i djeca, i roditelji su bili razdragani i zahvalni da je opet dostupan ovaj vid podrške, rekli su da djeca nisu mogla dočekati i da neki neće doma vježbati slova već kažu - mi ćemo u knjižnici u Ludbregu ;)))